ДИТЯЧА КУЛІНАРНА ШКОЛА ONLINE

Nagorna Nataliya / news, school / / 0 Comments / 9 likes

Nagorna Creative Academy/ Академія творчості Наталії Нагорної


Вітаю, друзі!


Мене звати Наталія Нагорна. Я директорка агенції ресторанного маркетингу, фото та відео продакшн «Nagorna agency», гастрономічний ентузіаст та творча особистість.
Фотоапарат у моїх руках – улюблена професійна техніка та засіб художнього сканування світу.
Ресторан – місце знайомства з кулінарними традиціями різних країн, радісного спілкування, яскравих подій та гастрономічної культури.
Я та моя команда щиро віримо, що творчість відкриває нові горизонти, допомагає краще зрозуміти себе та робить щасливішим.


Презентуємо Школу дизайну Nagorna Creative Academy та 5 нових гастрономічних проектів:

 1. Дитяча кулінарна школа /Online та Offline
 2. Школа етикету та бізнес-комунікації/ Для підлітків/ Offline
  А) Фуршет/Столовий етикет
  Б) Сніданок / Столовий етикет. Захід у ресторані
  В) Святковий обід. luxury. Столовий етикет та бізнес-комунікації
 3. Тренінг-практикум «HoReCa. Сервіс. Столовий етикет у ресторані»/ Для офіціантів, барменів, адміністраторів/ Offline *Курс “Інтенсив для кухарів. 1 міс” – за попереднім замовленням
 4. Кулінарний майстер-клас для дорослих
 5. Кулінарна школа для дорослих. Здорове харчування. Основи

1. Дитяча кулінарна школа з уроками етикету

Формат: Online + Offline
Авторський курс Наталії Нагорної з унікальною функцією «термінова консультація».
Тривалість блоку «Основи» – 1 місяць
Вік учасників: 10-16 років.
– Online/ 7 уроків (по 45 хв)
– Offline/ 1 підсумковий урок (45-60 хв)
Адаптована до віку учнів авторська програма із рецептами, захоплюючими гастрономічними конкурсами, пізнавальною інформацією, ексклюзивними фото та відео. Усі навчальні матеріали надаються у закритому доступі.
*Підсумковий урок пройде в режимі Offline в залі ресторану або кафе. Учні в інших країнах здають залік батькам та беруть участь у відеоконференції з усією групою. Викладач перевірить домашнє завдання та рівень підготовки, проведе навчання базовим принципам столового етикету для дітей. На підсумковому занятті Offline кожен покаже свій гастрономічний твір гурту (зарубіжні учні також). А ще, учні візьмуть участь у професійній фотосесії. На кожного (в локальному форматі) чекатиме вишуканий сніданок. І кожен отримає сертифікат про проходження базового блоку “Основи” від “Дитячої кулінарної школи Nagorna Creative Academy”. Закордонні учні отримають його електронною поштою.

Вартість навчання учня на базовому курсі Дитячої кулінарної школи:
*1500 грн на місяць (Online/7 уроків/ для громадян України)
*100 USD на місяць (Online/7 уроків/ для громадян інших країн)
*Участь у заході Offline – 980 грн.
Партнер проекту: клуб “Travel Woman”

Презентація програми курсу та перше вступне заняття, знайомство з викладачем пройде Offline на святі клубу «Travel Woman» 11 лютого о 12.00 у готелі «52» на вул. Катерининська,52. Захід буде приурочений до Дня Закоханих та ролі жінки в сучасному суспільстві.

*За погодженням з викладачем курсу батьки зможуть продовжити навчання дітей, погодити програму та страви.

2. Школа етикету та комунікацій для підлітків

Основи

Учасники – клас середньої школи чи коледжу. Група від 10 до 30 школярів.
Offline захід у залі ресторану з теоретичним навчанням, практичним заняттям (дегустацією, сніданком чи обідом), професійною фотосесією.
*Транспортні витрати учні сплачують самостійно
а) Тематика: Фуршет.
Зал ресторану чи кафе. Фуршетний стіл (закуски зі святковою фуршетною подачею, чай, кава, сік). Теоретичне навчання столовому етикету (сервірування столу, прилади, страви та напої, черговість подачі, табу та рекомендації). Урок з етикету під час фуршету, відпрацювання практичних навичок. Професійна фотосесія. Тривалість заняття – 60 хвилин.
Вартість участі для 1 учня – 800 грн. для групи від 20 осіб або 980 грн. для групи від 10 до 20 осіб.
Б) Тема: Сніданок.
Зал ресторану. Святковий сніданок за сервірованим столом. Теоретичне навчання, відпрацювання практичних навичок під час застілля та заходи у залі. Основи столового етикету. Сервірування столу, келихи, принципи подачі та декорування страв, алгоритм спілкування за столом, постанова руки кожного учасника викладачем, відпрацювання рухів та поведінки за столом. Правила столового етикету із десертами, випічкою, напоями. Сніданок та перевірка засвоєних знань. Професійна фотосесія. Тривалість заняття – 90 хвилин. Вартість участі для 1 учня – 1000 грн. для групи від 20 осіб або 1400 грн. для групи від 10 до 20 осіб.
В) Тематика: Святковий обід. Luxury.
Столовий етикет та бізнес-комунікації.
Зал ресторану відповідно до найвищих стандартів обслуговування. Продумане вишукане меню. Навчання столовому етикету з приладами, стравами та сервіруванням на рівні обіду представницького класу. Французькі, англійські, італійські кулінарні традиції, важливі відмінності та спільні риси. Теорія та практика із постановкою руки кожного учня викладачем. Основи бізнес-комунікації на званому заході. Постава, подання руки, посадка, поведінка перед пресою, інтерв’ю, табу. Професійна фотосесія (зйомка проведення заходу, групові фото та портретні зйомки кожного учня), перевірка набутих знань.
Тривалість заняття: 90 хвилин – 120 хвилин.
Після закінчення заходу кожен учень отримує сертифікат Nagorna Creative Academy про проходження навчального тренінгу.

Вартість участі для 1 учня – 1800 грн.

*За погодженням з підлітками та батьками програма навчання може бути доповнена інформацією щодо формування та розвитку власного бренду, маркетингу (у тому числі social media marketing), менеджменту, базовою інформацією щодо створення та управління компанією.

3. Тренінг-практикум «HoReCa. Сервіс. Столовий етикет у ресторані»

Для офіціантів, барменів, адміністраторів

Offline Практичне заняття-інтенсив для студентів профільних спеціальностей.
Тривалість – 3 години (з перервою на каву-брейк). Максимум необхідної робочої інформації, відпрацювання навичок, підвищення професійного рівня, можливість кар’єрного зростання. Після закінчення практичного тренінгу кожен учасник отримує сертифікат Nagorna Creative Academy. Тренінг проходитиме у ресторані та буде максимально наближений до реальних умов роботи. Професійна фотосесія та відеозйомка. Вартість для 1 учасника – 2500 грн. Мінімальна група – 10 людей.

4. Кулінарний майстер-клас для дорослих. Одеська кухня

Захід з навчанням, фуршетом та фотосесією.
Авторський майстер-клас із рецептами одеської кухні, інструкціями щодо вибору риби та морепродуктів, історією одеських страв, особливостями приготування риби по-одеськи, детальними авторськими рецептами. Столовий етикет «Риба та морепродукти». Після закінчення майстер-класу – дегустація, фуршет, професійна фотосесія. *Курс “Інтенсив для кухарів. 1 міс” – за попереднім замовленням

Мінімальна група – від 10 осіб.
Тривалість заходу – 2 години.
Вартість для одного учасника – 1800 грн.

5. Кулінарна школа для дорослих. Здорове харчування

Основи

Курс Online та Offline
Авторський курс Наталі Нагорної з унікальною функцією «термінова кулінарна консультація».
Тривалість блоку «Основи» – 1 місяць
Вік учасників: від 12 років до «золотого віку»
– Online/ 7 уроків (по 90 хв)
– Offline/ 1 підсумковий урок (90 хв)
Програма з ексклюзивними рецептами для здорового способу життя, з фото та відео інструкціями. Узгодження програми під потреби студентів. Програма побудована на детальних рекомендаціях італійського шеф-кухаря світового рівня з адаптацією рецептів до технічних та гастрономічних особливостей нашого регіону. Усі навчальні матеріали надаються у закритому доступі.
*Підсумковий урок пройде в режимі Offline в залі ресторану або кафе. Учні представлять свої гастрономічні твори гурту (закордонні студенти – у режимі відеоконференції). Для локальних учасників буде організовано святковий івент у ресторані з вишуканим сніданком та професійна фотосесія. Також кожному учневі буде урочисто надано сертифікат про проходження базового блоку «Кулінарна школа Nagorna Creative Academy». Здорове харчування. Основи». Закордонні учні отримають його електронною поштою.

Вартість навчання учня на базовому курсі Дитячої кулінарної школи:
*1900 грн на місяць (Online/ 7 уроків/ Для громадян України)
*100 USD на місяць (Online/ 7 уроків/ Для громадян інших країн)
*Участь у заході Offline – 1800 грн.
*За погодженням з викладачем курсу навчання буде продовжено, погоджено програму та страви.


Відгуки на наші попередні заходи.


Замовити курс +380955344880

Залишити відповідь

Заборонено