Marketing agency for restaurants

Nagorna Nataliya / news / / 0 Comments / 10 likes

“Nagorna agency”- a marketing agency for restaurants, cafes, pastry shops. We can legally work with restaurants in different countries.

We do promotion of restaurant pages in social networks, work with sales promotion and events, conduct professional photo shoots and make videos.

We can create a photo session of your dishes, drinks (we make photos of beer very often), desserts, events.

We photograph the architecture (exterior and interior) of the projects and show their atmosphere. Our prices and conditions are better than others offer.

For special customers (restaurants and agencies), we have developed a special program for children “School of etiquette in a restaurant and good manners” and have already conducted many such classes. It is convenient and profitable to work with us.

We look forward to collaborating! We will answer your questions in English, Russian or Ukrainian by calling 095-5344880 or by email: nv@nagorna.com


“Nagorna agency” – marketingová agentury pro restaurace, kavárny, cukrárny. Můžeme legálně spolupracovat s restauracemi v různých zemích. Propagujeme stránky restaurací v sociálních sítích, pracujeme s propagačními akcemi a událostmi, provádíme profesionální snímky a vytváříme videa. Můžeme vytvořit fotografickou relaci vašich pokrmů, nápojů (děláme pivo velmi často), dezerty, události. Fotografujeme architekturu (exteriér a interiér) projektů a ukážeme jejich atmosféru. Naše ceny a podmínky jsou lepší než ostatní. Pro zvláštní zákazníky (restaurace a agentury) jsme vyvinuli speciální program pro děti, “Škola etikety v restauraci a dobré způsoby”, a již řadu takových tříd vedl. Je výhodné a výhodné spolupracovat s námi. Budeme rádi spolupracovat! Na vaše otázky zodpovíme v angličtině, ruštině nebo ukrajinštině na telefonním čísle 095-5344880 nebo e-mailem nagorna@gmail.com.  

Залишити відповідь

Заборонено