Спеціальна пропозиція фуд відео- та фотосесій

Nagorna Nataliya / news / / 0 Comments / 4 likes

З 1 липня до 1 вересня 2024 року “Nagorna agency” надає спеціальну пропозицію на три пакети послуг B2B:

1) Фуд фотосесії та/або відеосесії продуктів та страв на місці для кафе, ресторанів, виробників продуктів харчування та напоїв, сервісів доставки HoReCa, фуд блогерів.
Ціна мінімального замовлення — 4000 грн за 3 години зйомки. Кожна наступна година — 1500 грн. Доступне замовлення до 8 годин на добу (повний знімальний день).


2) Рекламна фотосесія продуктів чи страв за участі акторів.
Ціна — 50 дол. США за годину. Мінімальне замовлення — від 2-х годин. Доступне замовлення до 8 годин на добу (повний знімальний день).


3) Створення візуального контенту у віддаленому форматі. Фуд фотосесія з приготуванням страв або рекламною зйомкою продуктів.
Ціна фотозйомки 1 страви — 50 доларів. Мінімальне замовлення — від 2-х страв.
Детальне з’ясування продуктів, рецептів, референсів, технічного завдання. Можливість підключення відео зв’язку з замовником під час зйомки. Зйомка кожної страви передбачає:
а) Узгодження страв/ Продуктів/рецептів/Технологій/Обладнання/Закупки 
б) Узгодження фуд стилістики та створення індивідуальної фотозони.
в) Закупка продуктів
г) Приготування
д) Зйомка кожного етапу dертикально та горизонтально
По завершенні — 10-30 фото (залежно від рецепту) з ретушуванням: загальне фото інгредієнтів, приготування, результат (страва на тарілці/ дошці/ сковорідці) та фуд ефекти (поливання соусом, розрізання, посипання зверху цукровою пудрою, наливання кави, бризки напоїв, розтікання шоколаду або яєчні та кетчупу…).
е) Короткий опис інгредієнтів, ваги, часу приготування.

За умови замовлення від 10 страв на місяць за вказаною ціною клієнт отримує:
10-30 фото кожної страви з ретушуванням
Відеозйомку кожної страви (вихідні відео основних етапів приготування, з кольорокорекцією)
Монтаж 1 Reels кожної страви (хронометраж до 1 хвилини)
Стаття з докладним описом рецепту, інгредієнтів, кожного кроку, часу та способу приготування, отриманого смаку та візуальної насолоди.


Умови проектів та передачі матеріалів
Комплекс професійного студійного освітлення на локації.
Перед зйомкою обов’язковим є узгодження технічного завдання від замовника, фуд стилістики та референсів.
Фото передаються замовнику у форматі JPG максимального розміру (від 5 МБ до 18 МБ), формату 4000 на 6000 пікселів або 6000 на 4000 пікселів. Усі файли будуть з кольорокорекцією, чисткою артефактів та базовим ретушуванням (готові для поліграфічного друку, використання у меню, веб дизайні, рекламі, макетах, у соцмережах та Reels, для інших маркетингових цілей). Зйомка інших видів форматування (наприклад, 1×1) узгоджується до зйомки. 

*Постпродакшн або сервіс для SMM (нарізання фото під різні формати для різноманітних цілей) оплачується окремо і узгоджується заздалегідь. 
*Фото у форматі NEF (RAW) не передаються.
*Відео передаються замовнику у форматі MP4 з кольорокорекцією, без редагування хронометража. Вартість послуги монтажу сплачується окремо. 
*Фотофони та створення декор зони не входять у вартість послуги (за виключенням дистанційних замовлень).
*У фотосесіях для рекламних кампаній з використанням акторів/ персонажів глибока портретна ретуш фото для друку обговорюється заздалегідь і в залежності від складності оплачується окремо. 

Залишити відповідь

Заборонено